Skåp
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, 1770/80-tal, tvådelat, undre delen med 4 lådor, övre med luckor med 2 bakomliggande hyllor samt skyddhylla och 4 små lådor, handtrag och nyckelplåtar i brons, furu, 2 nycklar till övre och undre delen finns, höjd ca 211, djup 45 cm
Torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
797745
2020-08-04