Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, 1770/80-tal, tvådelat, undre delen med 4 lådor, övre med luckor med 2 bakomliggande hyllor samt skyddhylla och 4 små lådor, handtrag och nyckelplåtar i brons, furu, 2 nycklar till övre och undre delen finns, höjd ca 211, djup 45 cm

Torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

797745

2020-08-04