Bricka rokokostil

Bricka rokokostil
Bricka rokokostil
Bricka rokokostil
Bricka rokokostil
Bricka rokokostil
Bricka rokokostil
Bricka rokokostil
Bricka rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 1800-tal, rokokostil, papier-maché, svartlackerad, polykrom dekor, inläggningar, höjd ca 49, 74x59 cm

Brickan m avslag samt ytskador, senare underrede

797753

2020-07-30