Grytor 2 st och tunna med lock

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

TUNNA med LOCK, rostfritt stål, (2) GRYTOR, gjutjärn respektive aluminium, fyrkantigt kärl i zinkplåt med lock, 1900-tal, höjder upp till 55 cm

slitage skador

797754

2020-08-24