Albert Engström efter affisch

Albert Engström efter affisch
Albert Engström efter affisch

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERT ENGSTRÖM, efter, affisch, Propaganda Centralen N.E.J, Göteborg, "Nej! Kräftor kräva dessa drycker", litografiskt tryck, bildmått 53x39 cm

Lagade revor, veck, slitage

797759

2020-08-04