Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARIN PARROW (1900-1986): Parkmotiv, signerad och daterad 1942, olja på pannå, ca 65x55 cm
Bruksslitage, repor
797786
2020-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här