Karin Parrow oljemålning

Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Parkmotiv, signerad och daterad 1942, olja på pannå, ca 65x55 cm

Bruksslitage, repor

797786

2020-07-30