Emaljskyltar för apotek

Emaljskyltar för apotek
Emaljskyltar för apotek
Emaljskyltar för apotek
Emaljskyltar för apotek
Emaljskyltar för apotek
Emaljskyltar för apotek

Klubbat för:

1 100 SEK

800 SEK

EMALJSKYLTAR, 20 st, för apotek, ca 14x3,5 cm

Bruksslitage, rost, smärre emaljskador

797807

2020-07-30