Pärlcollier Hänge Örhängen samt Hänge/Brosch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COLLIER, odlade saltvattenspärlor, lås, 18 k guld, HÄNGE, 18 k guld, med snäckskalskamé, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med odlade vita saltvattenspärlor, HÄNGE/BROSCH, förgyllt silver, 1800-tal, fasettslipade granater

797813

2020-07-30