Vicke Lindstrand Abstrakta

Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta
Vicke Lindstrand Abstrakta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Vas, "Abstrakta", Kosta, signerad och numrerad Kosta LU 2036, höjd ca 29 cm

Mindre repor

797825

2020-07-31