Picasso ur Carnet de la Californie

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 26x41 cm

797834

2020-08-04