William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 42/300, grön plast (recycled plastic), höjd 40,5 cm

797837

2020-07-30