Blompiedestal

Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMPIEDESTAL, 1900-talets mitt, stome i trä, bronserad, skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 59 samt 56x25 cm

Bruks och åldersreklaterat slitage

797860

2020-08-04