Soffbord Italien 1970-tal

Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTEDI, soffbord, Italien, 1970-tal, sockel i travertin, glasskiva, höjd, 39, 110x110 cm

Bruksslitage

797867

2020-07-30