Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 2000-tal, brickmärkt "Colibri", lackerad metall och trä, höjd ca 90 samt 90x50 cm

Minimalt slitage

797868

2020-08-04