Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 2000-tal, brickmärkt "Colibri", lackerad metall och trä, höjd ca 90 samt 90x50 cm
Minimalt slitage
797868
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här