Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): "Abisko, Lappland", signerad och daterad O Hermelin 1899, olja på duk, 61x94 cm

797870

2020-07-30