Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1700-tal, ek, beslag i smide, bricka märkt N.B.D 1769, höjd 66, 110x61 cm

Sprickor, skador, slitage

797872

2020-07-30