Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 st stolar samt ett bord, Bröderna Nilsson Åsljunga, vitlackerad stomme av metall, sitthöjd cirka 39 cm, bordets mått 120x70 cm
Rostskador, bruksslitage
797875
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här