Trädgårdsmöblemang 5 dlr

Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr
Trädgårdsmöblemang 5 dlr

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 st stolar samt ett bord, Bröderna Nilsson Åsljunga, vitlackerad stomme av metall, sitthöjd cirka 39 cm, bordets mått 120x70 cm

Rostskador, bruksslitage

797875

2020-08-05