12 st silverskedar + sockertång

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

MOCCASKEDAR, silver, 12 st samt en sockertång, svenska kontrollstämplar, 1900-talets mitt, ca 10 cm, vikt cirka 112 gram

797880

2020-08-04