Ernst Nilsson oljemålning

Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST NILSSON (1892-1937): Stilleben med syrener, signerad, olja på duk, ca 66x66 cm

797901

2020-07-31