Antonio de Felipe

Antonio de Felipe
Antonio de Felipe
Antonio de Felipe
Antonio de Felipe
Antonio de Felipe
Antonio de Felipe

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONIO DE FELIPE f.1965 (Spanien): "Audrey con Gato", serigrafi, signerad och numrerad 24/25, 71x71 cm

797906

2020-08-04