Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTONIO DE FELIPE f.1965 (Spanien): "Audrey con Gato", serigrafi, signerad och numrerad 24/25, 71x71 cm
797906
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här