Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STOLAR (6) jugend, tidigt 1900-tal, skuren dekor på ryggen, betsad ek, sitthöjd ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Några mindre hål i klädseln, bruks och åldersrelaterat slitage

797922

2020-08-04