Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STOLAR (6) jugend, tidigt 1900-tal, skuren dekor på ryggen, betsad ek, sitthöjd ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Några mindre hål i klädseln, bruks och åldersrelaterat slitage
797922
2020-08-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner