Stig Claesson Globen litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Globen, signerad Stig Claesson, 186/300, färglitografi, ca 48x63 cm, passepartout med 4 frimärken

797923

2020-07-31