Matbord Sandström

Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström
Matbord Sandström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, matbord, NK Verkstäder, Triva, daterat 1959, fanérat i ek, skyltmärkt, höjd ca 76, 85x38 cm, 2 utdragssivor varderea bredd 52 cm

Brukslitage, smärre ytskador

797925

2020-07-31