Skåp
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1930/40-tal, tvådelat, nedre del med hylla samt lådor, övre med hyllplan, bemålat och bronserat, övre delen invändigt klätt med rött tyg, nyckel finns, höjd ca 182 samt 100x31 cm
Hål upptaget i bakstycket på undre delen, renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage
797926
2020-08-04