Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, tvådelat, nedre del med hylla samt lådor, övre med hyllplan, bemålat och bronserat, övre delen invändigt klätt med rött tyg, nyckel finns, höjd ca 182 samt 100x31 cm

Hål upptaget i bakstycket på undre delen, renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage

797926

2020-08-04