Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KISTA, 1800-tal, med senare benställning, betsad furu, detaljer i smide, höjd ca 73 samt 101x32 cm
Zustandsbeschreibung
Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
797934
2020-08-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner