Kista men benställning

Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning
Kista men benställning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KISTA, 1800-tal, med senare benställning, betsad furu, detaljer i smide, höjd ca 73 samt 101x32 cm

Zustandsbeschreibung

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

797934

2020-08-04