Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, tidigt 1900-tal, blandstil, stome i i valnöt med skuren dekor, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 40, längd 170 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

797941

2020-08-04