Soffa 2000-tal
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOFFA, 2000-tal, troligtvis Dux, tresits, klädsel i svart skinn, lösa sitt- och ryggplymåer samt en cylinderformad kudde, förkromade ben, längd ca 207, sitthöjd 46, rygghöjd 68 cm
Smärre bruksslitage
797946
2020-08-09