Soffa 2000-tal

Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, 2000-tal, troligtvis Dux, tresits, klädsel i svart skinn, lösa sitt- och ryggplymåer samt en cylinderformad kudde, förkromade ben, längd ca 207, sitthöjd 46, rygghöjd 68 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage

797946

2020-08-09