Stemcup Kina 1900-tal

Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal
Stemcup Kina 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEMCUP, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, diameter 14 cm

Ett micronagg

797947

2020-07-31