Soffa seengustaviansk stil

Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil
Soffa seengustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, sekelskiftet 1900, sengustaviansk stil, vitmålad, träskuren dekor, kannelerade ben med bladhölster, längd ca 211, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, klädsel med omfattande slitage och skador

797953

2020-07-31