Soffa seengustaviansk stil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, sekelskiftet 1900, sengustaviansk stil, vitmålad, träskuren dekor, kannelerade ben med bladhölster, längd ca 211, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, klädsel med omfattande slitage och skador
797953
2020-07-31