Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
URNOR med hänklar, 3 st, porslin, 1800-tal, förgyllda, handmålad dekor i emaljfärger, höjd 19-28 cm, vas med wienliknande märke medföljer
En med lagning
797956
2020-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här