Motorcykel Fram "Flying Horse"

Motorcykel Fram
Motorcykel Fram

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOTORCYKEL, Fram, "Flying Horse", 1950-tal, originallack, höjd 108, längd 200 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Handtag saknas, rost, slitage, ej funktionstestad

797957

2020-07-31