Stolar Danmark
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Danmark, ek, stoppad sits och rygg, klädsel i svart imitationsläder, etikettmärkning Danish Furnituremakers Control, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage, smärre ytskador, en karm med fuktfläck
797960
2020-07-31