Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMIL JOHANSSON-THOR (1889-1958): "Morgon vid kyrkan", motiv från Dalby, signerad och daterad E.J Thor 1950, olja på duk, 54x73 cm
797964
2020-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här