Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOSEF FRANK, modellnr 1842, golvlampa, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1932, stomme i mässing, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar

Zustandsbeschreibung

Skador och slitage, ben med senare skruvar

797965

2020-07-31