Josef Frank golvlampa
Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOSEF FRANK, modellnr 1842, golvlampa, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1932, stomme i mässing, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar
Zustandsbeschreibung
Skador och slitage, ben med senare skruvar
797965
2020-07-31