Lennart Sand litografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LENNART SAND (född 1946): (2) Fågel i vinterskrud samt motiv med utter, signerade, daterade -87 och numrerade, 144/190 samt 179/190, färglitografi, bildmått ca 34x50 cm
Ej examinerade ur ram
797971
2020-08-09