Melitta kaffekannor

Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor
Melitta kaffekannor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELITTA (8) 7 kaffekannor samt 1 filterhållare, 1950-tal, glaserat stengods, höjd ca 18 cm

Två kaffekannor med nagg, en mynning och en på lockets undre del, smärre slitage

797973

2020-08-09