Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MELITTA (8) 7 kaffekannor samt 1 filterhållare, 1950-tal, glaserat stengods, höjd ca 18 cm
Två kaffekannor med nagg, en mynning och en på lockets undre del, smärre slitage
797973
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här