Gustaviansk stilbyrå stenskiva

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAVIANSK STILBYRÅ, 1900-talets första hälft, intarsiadekor i olika träslag av bl a putto, stenskiva, beslag i mässing, höjd 80, 111x50 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador, nyckel medföljer, Cites-intyg medföljer

797980

2020-08-02