Soffbord Säffle Möbelfabrik

Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, mahogny, skiva i emalj signerad P Törneman och numrerat III/200, daterat 1967, stämpelmärkt Säffle möbelfabrik, höjd ca 52, 90x90 cm

Kraftigt slitage på benställning, med fuktskador och slag

797981

2020-08-09