Soffbord Säffle Möbelfabrik
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, mahogny, skiva i emalj signerad P Törneman och numrerat III/200, daterat 1967, stämpelmärkt Säffle möbelfabrik, höjd ca 52, 90x90 cm
Kraftigt slitage på benställning, med fuktskador och slag
797981
2020-08-09