Bruno Mathsson "Eva" stolar 1 par

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mina", stolar, 1 par, Karl Mathsson, Värnamo 1978, formgivningsår 1941, bok, klädda i tyg, sittövedrag i ljusbrunt läder, brännmärkta Bruno Mathsson Design MADE IN SWEDEN 1978, höjd 84 cm

Slitage, fläckar, sitt övedrag med skador

797983

2020-08-08