Max Walter Svanberg gouache

Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache
Max Walter Svanberg gouache

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994), Komposition, "Stjärnor mot svart", signerad och daterad Max Walters -44, Gouache på papper, titel på etikett verso, 52 x 41 cm

797994

2020-08-04