Tord Björklund "Klinte"
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TORD BJÖRKLUND, karmstolar 1 par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med svart skinn, sitthöjd ca 38/31 cm.
Bruksslitage, foder på en fåtölj har släppt
798000
2020-08-02