Tord Björklund "Klinte"

Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORD BJÖRKLUND, karmstolar 1 par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med svart skinn, sitthöjd ca 38/31 cm.

Bruksslitage, foder på en fåtölj har släppt

798000

2020-08-02