Sideboard
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, etikettmärkt Ljusne-Woxa Aktiebolag, 4 lådor samt skjutdörrar med senare bakomliggande hylla i glas samt spegel i botten, fanér teak, svartlackerade ben, höjd ca 68 samt 191x44 cm
Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
798004
2020-08-04