Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

9 800 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, etikettmärkt Ljusne-Woxa Aktiebolag, 4 lådor samt skjutdörrar med senare bakomliggande hylla i glas samt spegel i botten, fanér teak, svartlackerade ben, höjd ca 68 samt 191x44 cm

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

798004

2020-08-04