Takplafond

Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, stomme i mässing och vittmetall, dekoration med kvinnor ridande på capriconer, skärmen frostad och med försänkt floral dekor, höjd ca 64,skärmens diameter 59 cm,

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

798006

2020-08-04