3 litografier stockholm

3 litografier stockholm
3 litografier stockholm
3 litografier stockholm
3 litografier stockholm
3 litografier stockholm
3 litografier stockholm
3 litografier stockholm
3 litografier stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFIER, 3 st, motiv från historiska Stockholm under 1500-talet, delvis kolorerade, ca sekelskiftet 1900, största rammått ca 26 x 43 cm

Skador: Fläckar mm

798015

2020-08-09