Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKOR, två par, textil, Kina, 1900-talets början, bland annat broderat siden, längd röda skor 22,5 cm, höjd total 13 cm, längd små skor 16 cm, höjd 11 cm
Slitage, fläckar
798019
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här