2 par skor Kina

2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina
2 par skor Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOR, två par, textil, Kina, 1900-talets början, bland annat broderat siden, längd röda skor 22,5 cm, höjd total 13 cm, längd små skor 16 cm, höjd 11 cm

Slitage, fläckar

798019

2020-08-09