Hörnbarskåp

Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp
Hörnbarskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSKÅP, 1960-tal, teak, hörnskåp, snurrbar bardel med glashållare, 112x66, höjd ca 77 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador, nyckel saknas

798022

2020-08-02